Wypożyczalnia manekinów

 

Potrzebujesz manekinów tylko na kilka godzin lub dni? Organizujesz event modowy, pressday, plan filmowy lub imprezę firmową? Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Posiadamy ogromny wybór manekinów i duże doświadczenie. Możesz od razu do nas zadzwonić lub napisać z pytaniami o szczegóły:

888 121 161 lub sklep@emanekiny.pl 

 

 REGULAMIN WYPOŻYCZENIA PDF

 

Opis ogólny

Sklep eManekiny.pl proponuje bogatą ofertę wszelkiego rodzaju manekinów do wypożyczenia. Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz trwałość użytkowania. Są one odporne na zadrapania i uszkodzenia mechaniczne. Sklep i magazyn wypożyczalni manekinów mieści się w Warszawie. Wszystkie zamówione manekiny z Warszawy, opłacone z góry, wysyłamy zupełnie za darmo kurierem UPS na terenie Polski.
Umożliwiamy wypożyczanie manekinów na atrakcyjnych warunkach do kilkudniowych prezentacji, reklam, teledysków, na targi lub do innych dowolnych celów.
Ceny ustalamy indywidualnie do każdego zamówienia w zależności od ilości manekinów i długości wypożyczenia. Za usługę pobieramy kaucje, którą w całości zwracamy, gdy mankiety wracają do nas nie uszkodzone, kompletne i w ustalonym terminie. Wszystkie warunki i koszty co do złotówki spisujemy w kilkupunktowej umowie wypożyczenia przesyłanej pocztą elektroniczną i akceptowanej przez obie strony, aby współpraca przebiegała bez nieporozumień.

 

 

 Kaucja

Za wypożyczone manekiny pobieramy kaucję - ustalaną dla każdego zamówienia osobno - zwrotną w całości o ile manekiny wrócą do nas w terminie, kompletne i w stanie w jakim były wypożyczone. Jeśli będą jakieś zastrzeżenia co do tych kwestii, indywidualnie ustalimy z klientem wysokość potrącenia kwoty z kaucji.

 

 

4 kroki wypożyczenia

Manekiny można odebrać w naszym magazynie przy ulicy Szyszkowej 35/37 magazyn B7 w Warszawie - Włochy (mapka w zakładce "Kontakt i dane firmy") lub możemy je dostarczyć, a także złożyć u klienta za dodatkową opłatą

 

4 kroki:

1. należy wysłać email na adres sklep@emanekiny.pl z zapytaniem o wypożyczenie manekinów - należy podać:  

  • ilość, płeć i kolor manekinów
  • dokładną datę wypożyczenia i zwrotu
  • odbiór osobisty czy transport po naszej stronie i ewentualne złożenie manekinów
  • nip do faktury oraz numer kontaktowy

 

 

 

 

 

2. w odpowiedzi otrzymają Państwo fakturę proforma z propozycję cenową za wypożyczenie manekinów oraz wyso

kość kaucji zwrotnej za manekiny (kaucję w całości zwracamy w ciągu 3 dni roboczych), a także linki lub zdjecia do proponowanych manekinów

3. po akceptacji warunków należy opłacić fakturę i przesłać do nas potwierdzenie przelewu - manekiny są od tej chwili zarezerwowane - opłata za proformę powinna trafić do nas minimum 5 dni przed dniem wypożyczenia, potrzebujemy tego czasu na przygotowanie

4. przy zwrocie manekinów należy pamiętać o ich spakowaniu identycznie jak dotarły do Państwa. Po ich dokładnym sprawdzeniu wystawiamy ostateczną fakturę VAT na koszty wypożyczenia manekinów oraz ewentualny transport, a kaucję zwracamy z powrotem na konto z którego przyszła wpłata

 

 

Transport

Transport po naszej stronie jest dodatkowo płatny - pojawi się osobna pozycja na proformie:

- w Warszawie i okolicach oferujemy transport i złożenie manekinów u klienta

- w całej Polsce możemy zapewnić transport w obie strony kurierem UPS

 

Możliwe jest także opłacenie proformy gotówką przy odbiorze manekinów i zwrot kaucji przy zwrocie mankinów do magazynu. Jednak dla pewności rezerwacji oraz wygody i przejrzystości wypożyczenia prosimy o wpłaty na konto bankowe podane na fakturze proforma.

 

Wypożyczamy także:

wypozyczalnia manekinowwypozyczalnia stojakow odzieżowych

 

 

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

tel: 888 121 161

email: sklep@emanekiny.pl

 

 


  


GOLD CHROME

 STANDARD WHITE

 

 

manekiny krawieckie wypozyczalnia

manekiny modern biblioteka narodowa

manekin wośp

manekiny modern endorifina

manekiny ludzie

manekiny sky kalendarz

manekiny męskie liga piłki ręcznej

manekiny do kalendarza

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl